Просто. Швидко. Ввічливо. Надійно.
                                    Просто. Швидко. Ввічливо. Надійно.
Агенція перекладів «Таск Форс» пропонує повний спектр послуг у сфері перекладів. Письмовий переклад, усний переклад (послідовний переклад і синхронний переклад), нотаріальне посвідчення, стилізація, редактура та верстка, переклад матеріалів для вебсайту та локалізація софту, лінвістичний профінструктаж... І це далеко не весь список. Ми націлені на створення партнерських відносин з клієнтами і раді надати додаткову цінність у вигляді відсутності націнки за терміновість для деяких видів перекладів, а також ми приймаємо замовлення «з вечора на ранок».
   
Коли Ви замовляєте письмовий переклад, для Вас важливі швидкість, якість та спеціалізація. Наш письмовий переклад - це спеціалізований, якісний та швидкий переклад. Наші спеціалізації - медичний переклад, технічний переклад, юридичний переклад, банківський переклад. Медичний переклад в нас виконують професійні перекладачі, у більшості з яких є медична освіта. Технічний переклад для різноманітних сфер бізнесу надають професіонали зі спеціалізацією у фізиці, будівництві, виробництві, автомобілебудуванні і т.і. Юридичний переклад відрізняється точністю формулювань, оскільки в нас в команді працюють професійні редактори з досвідом роботи, в тому числі з юридичною освітою. Фінансовий переклад і банківський переклад виконують спеціалісти в цій сфері, в тому числі з досвідом роботи в державних органах фінансового спрямування та в міжнародних фінансових організаціях. Разом з письмовим перекладом ми пропонуємо нотаріальне посвідчення документів.

Послідовний переклад
, що ми забезпечуємо, допоможе Вам провести переговори на найвищому рівні (включаючи телефонні переговори та конференц-дзвінки), грамотно представити презентації, пройти перевірки та аудит, а також провести офіційні заходи.

Наш синхронний переклад забезпечить Вас досвідченими перекладачами-синхроністами по потрібній тематиці і необхідним обладнанням (апаратура, приймачі, мікрофони, кабіна для перекладачів і т.д.)

Редактура та верстка - необхідний елемент якісного перекладу документа. Ми приведемо зовнішній вигляд перекладеного документа згідно з оригіналом, включаючи графіки, таблиці, схеми та ілюстрації.

Ми здійснюємо також переклад матеріалів для вебсайту та завантаження перекладеної інформації на сайт зі збереженням форматування. Крім того, лінгвістичний профінструктаж може бути корисним для професійного спілкування Ваших співробітників на іноземних мовах.
   
Агенція перекладів
«Таск Форс» - це, в першу чергу, якісний та оперативний переклад.

 Агенція перекладів. Письмовий переклад. Послідовний переклад. Синхронний переклад. Технічний переклад. Юридичний переклад. Медичний переклад. Лінгвістичний профінструктаж.